Więcej
Platforma edukacyjna dla lekarzy dentystów do zdobywania wyjątkowego doświadczenia klinicznego i podnoszenia kwalifikacji, stworzona przez wiodących specjalistów. Naszym głównym celem jest przekazanie wiedzy, umiejętności i doświadczenia dla początkujących lekarzy dentystów, a także poszerzenie horyzontów wiedzy już praktykujących specjalistów.
StudyLab
Nasze wykładowcy
Lekarz stomatolog z 9 letnim starzem. Na co dzień zajmuje się leczeniem endontycznym i prowadzi szkolenia i konferencje dla dentystów. W 2018 roku rozpoczął prowadzić wykłady na Katedrze Protetyki Stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.
Marcin Jarmołowicz
Marcin Gdula
Lekarz stomatolog z 10 letnim stażem leczenia pacjentów z wadami ortodontycznymi o różnym nasileniu. Współwłaściciel sieci gabinetów stomatologicznych Vita-Dent. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego
Julia Piątek
Lekarz medycyny ratunkowej z 10-letnim stażem. Dydaktyk Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Edukatorka medyczna w social mediach oraz influencerka z ponad 35 tysiące obserwujących
Dr n. med. Specjalista protetyki stomatologicznej. Od 2011 związany z Katedrą i Zakładem Protetyki Stomatologicznej oraz Katedrą i Zakładem jako nauczyciel akademicki akademicki. Jest autorem ponad 30 publikacji
Michał Biały
Stomatolog dziecięcy z 9 letnim doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.
Członek redakcji Będąc Młodym Dentystą, strony poświęconej edukacji lekarzy i pacjentów.
Joanna Wolińska
Szkolenia praktyczne:
Zarejestruj się
Webinary, które odbędą się w formacie LIVE
Kursy, które możesz obejrzeć w nagraniu
Platforma zapewniająca dostęp do wszystkich wcześniej ukończonych i zaplanowanych kursów online i webinauw.
Więcej informacji
Webinary, które możesz obejrzeć w nagraniu
Nasze zalety
Nasze wsparcie
Nasz zespół pracuje przez całą dobę, aby zapewnić wsparcie w dowolnym momencie. Możesz skontaktować się osobiście z dowolnym menedżerem naszej firmy lub zadać pytanie.
Twoje możliwości
Nie ograniczamy Cię w wyborze gotowych programów i wykładowców. U nas możesz sam zamówić: dowolny motyw! Dowolny format szkolenia!
Cena-Jakość
Gwarantujemy, że jakość materiału edukacyjnego będzie zgodna z jego kosztami. Nasz serwis rozwiąże wszystkie problemy techniczne, a Ty będziesz musiał tylko zdobyć wiedzę.
Made on
Tilda